Конфісковані активи: види та характеристики продажу

Придбання невдалого майна є двостороннім процесом, який регулюється угодою між організатором аукціону та потенційним покупцем лоту. Участь в аукціоні невдалої нерухомості має свої підводні камені, до яких слід бути готовими покупці лотів. Через негативні нюанси придбання подібних властивостей не всі хочуть купувати предмети, не в останню чергу через їх низьку вартість.

Що можна продати :

  1. Різні категорії обладнання та технологій;
  2. Нерухомість, включаючи комерційну;
  3. Транспорт;
  4. Земельні ділянки;

На яке майно накладається арешт :

  • Предмети, необхідні для використання;
  • Що це;
  • Знаки та накази про нагородження;
  • Продукти.

Увага! Якщо організація не в змозі виплатити позику, обов’язкове стягнення коштів з боржника здійснюється шляхом оголошення банкрутом та ліквідації підприємства.

Процес продажу вилученого майна регулюється законодавством країни. Законодавство прописує особливості продажу майна залежно від його різновидів. Відповідно до законодавства боржнику надається деякий час на продаж майна у заставу та на стягнення боргу. Якщо після закінчення строку заборгованість не сплачена, кредитор має право вимагати виплати позики через судових приставів, з моменту арешту вилученого активу розпочинається виконавча процедура.

Основним критерієм є бажання придбати предмет, але цього недостатньо, оскільки потенційному покупцеві потрібно не тільки підтвердити свої наміри, але і внести заставу за лот, який йому сподобався. Ось чому важливо зважити всі “позитивні” та “негативні” аспекти участі в аукціонах Prozorro. Продажі або на веб-сайті Універсальної біржі України https://sale.uub.com.ua/, який пропонує вигідні партії за доступною ціною.

Вилучене майно https://sale.uub.com.ua/news/aukciony-po-lisu-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi приваблює вартість пропозиції, в той же час у подібного придбання є і мінуси.

Вдосконалення та розвиток є ефективним стимулом для будь-якого бізнесу, і торгівля на аукціоні не є винятком. Що стосується нерухомості, як і інших видів, необхідно пам’ятати, що головне – дотримуватися позитивного балансу.