Лікування та діагностика безпліддя у парі

Першим і головним сигналом про наявність проблем репродуктивної системи є неможливість зачати дитину природним шляхом. Якщо бажана вагітність не настала у пари протягом одного року, в той час як пара не приймала контрацептиви і регулярно займалася сексом web, тоді можна допустити, що пара має певні проблеми і необхідна консультація репродуктолога. Експерт може встановити причину ймовірності зачаття дитини у певній парі та взяти аналізи для ЕКЗ.

Всі необхідні обстеження є можливість проводити в Інституті Репродуктивної Медицини (ІРМ) під керівництвом досвідчених лікарів. Для пари складається особистий план лікування, а також підбираються спеціальні технології лікування безпліддя, затверджені на міжнародному рівні.

Жіноче безпліддя

Дівчина має шанс стати матір’ю, коли вона досягає певного віку, за відсутності вроджених патологій, а також набутих або спадкових захворювань, які можуть частково або повністю порушити здатність виношувати дітей. Репродуктивне здоров’я дівчинки визначається наявністю менструального циклу у віці 10-15 років. Якщо цикл порушений, то це може свідчити про безпліддя. У цьому випадку лікування передбачає гормональну терапію. Загалом лікування безпосередньо залежить від причини, яка вплинула на наявність безпліддя.

Для лікування безпліддя у жінок використовуються найсучасніші спеціальні технології лікування, які покликані допомогти на початку вагітності. До цього можна віднести такі методи:

  1. Сперматозоїди переміщуються для запліднення не порушуючи природний цикл жінки.
  2. Процес запліднення відбувається штучно, а потім ембріон переміщується у матку.
  3. За допомогою донорської сперми та яйцеклітини відбувається запліднення, а потім ембріон переноситься у матку.
  4. Процедура, яка допомагає полегшити процес прикріплення ембріону при ЕКЗ.

Методом ЕКЗ тут детальніше користуються багато жінок, котрі не можуть зачати дитину самостійно.

Лікування народжуваності для чоловіків

Раніше існувало судження, що якщо подружжю не вдається зачати дитину, то це полягає в проблемах зі здоров’ям жінки. Але на практиці ненастання зачаття в парі в 30% випадків відбувається через порушення здоров’я обох партнерів. І в 46-48% нездійсненність зачаття дитини полягає у здоров’ї чоловіка. Лікування чоловічого безпліддя проводиться з використанням високих спеціальних технологій досвідченими фахівцями ІРМ.

Спочатку лікар визначає причину чоловічого безпліддя. Після встановлення діагнозу пацієнту та призначається лікування. Варто зазначити, що недоцільність зачаття дитини частіше за всіх має сукупний характер. Отже, до лікування безпліддя слід підходити ґрунтовно і комплексно. У цьому випадку шанси на лікування значно збільшуються. Як результат, ІРМ проводить складну діагностику, і лікування чоловічого безпліддя стає більш ефективним.

Для більш достовірного лікування до спеціаліста потрібно звертатися двом партнерам. В такому випадку є можливість стверджувати, що лікування буде максимально ефективне.