Нафтопродукти та природний газ на Українській Енергетичній біржі

Українська енергетична біржа діє в різних напрямках, займається публічними торгами, на котрих купують або реалізують енергоресурси. Компанія дозволяє сформувати національні цінові орієнтири на природні ресурси, створює всі необхідні умови для прозорих та чесних угод.

Особливості формування біржових котирувань на УЕБ

Велика частина діяльності УЕБ основана на біржових котируваннях на енергетичні ресурси.  Біржа впливає на ціни на енергетичні ресурси, котрі встановлені на національному рівні. Українська енергетична біржа допомагає підтримати необхідну ліквідність, пропонує учасникам вигідні умови, комфортні опції та інструменти. Плюс роботи майданчику в тому, що процес формування цін не може змінитися під впливом корупційних маніпуляцій.

Особливості діяльності УЕБ

Українська енергетична біржа забезпечує можливості для купівлі та продажу ресурсів. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий. Для цього потрібно пройти процедуру реєстрації. Інформація про сам аукціон та його учасників знаходиться в широкому доступі, тому спостерігати за цим можуть всі зацікавлені. Підсумок аукціону складають з урахуванням всіх пропозицій, проте перевага віддається найбільш вигідній. Сама платформа не може вплинути на результати торгів. Це залежить від особливостей діяльності учасників.

Перевага біржі в тому, що вона не забезпечує стабільні ціни. Вони не можуть рости безпідставно. Саме біржу використовують, як єдиний ціновий орієнтир. З його допомогою встановлюють ринкову вартість природного газу. Вся цікава та корисна інформація знаходиться на сайті www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/

Біржовим котируванням УЕБ довіряють навіть спеціалісти світових аналітичних компаній. Вони підтверджують, що система працює безпристрасно, об’єктивно та прозоро. Вартість ресурсу стабільна,вона не змінюється під впливом зовнішніх процесів.

Громадяни України користуються газом, ціна на який встановлюється згідно ринкової вартості. Зміни відбуваються кожного місяця. Під час розгляду котирувань враховують гарантовану ціну, індивідуальні тарифи на перевезення ресурсу, націнку, запропоновану компаніями-постачальниками. На УЕБ вказана достовірна інформація, котрій довіряють державні, приватні та міжнародні компанії.