Особливості фундаментних блоків

Бетонні фундаментні блоки – це вироби прямокутної форми, які виробляються на спеціалізованих заводах з вагомих марок бетону, армованого за допомогою прутка з гофрованої сталі. Твердий фундаментний блок FBS 24.4.6 – залізобетонні фундаментні блоки для великих цілей.

FBS 24.4.6 підходять для будівництва стрічкового фундаменту, який являє собою залізобетонну смугу, які розташовані по периметру кожної конструкції. Установка стрічкового фундаменту необхідна для бетонних будинків; для монолітних будинків, зі збірними перекриттями; для будинків, де в плануванні є підвал або підвал; а також за тих обставин, коли існує загроза нерівномірного осідання фундаменту внаслідок неоднорідності землі на ділянці.

Фундаментні блоки

Методологія виробництва передбачає надання форми бетонного розчину в розбірній опалубці з подальшим ущільненням маси. Використання відпарювальних сегментів дозволяє збільшити запас міцності фундаментного блоку. Характеристики фундаментих блоків дають змогу обрати їх для кожного конкретного випадку.

Будівельний та фундаментний блок – це матеріал, до складу якого входять: твердий бетонний блок. Для його створення використовується портландцемент з позначенням M400 і вище; армуюча сітка. Він виготовляється з окремих частин, зчеплених між собою за допомогою опору з обпаленого дроту; кайдани, які виготовлені зі сталі і підготовлені для транспортування блоків для основи. 

Бетонні блоки є прийнятною основою для фундаменту. Конструктивна специфіка виробів – наявність вертикальної порожнини, яка розташована на торцевій стороні. Він призначений для виконання таких завдань: збільшення міцності кладки після монтажу блоків. Пази заливають бетонним розчином і створюють фіксацію виробу після монтажу; налагодження інженерних комунікацій. Розміри порожнини дозволяють розмістити в ній водопровідні та каналізаційні лінії та електричні кабелі. 

Фундаментні блоки дозволяють швидке будівництво фундаменту і трохи схильні до прямого впливу кліматичних факторів у порівнянні з іншими типами фундаменту. Вказуються відмінні властивості блоку: значна міцність; тривалий термін експлуатації; підвищена зносостійкість. Виробництво блоків здійснюється на заводі з контролем якості продукції в лабораторії. 

У чому причина необхідності використання блоків? 

Для скорочення будівельного циклу та створення будівельних систем, завантажених нерухомістю, використовуються базові блоки. Збільшені обсяги та міцність виробів дають можливість швидко побудувати основу з стрічки, плити, стовпчастої основи для розмірних завдань. Фундаментні блоки ви можете придбати ось тут.

Бетонні фундаментні блоки використовуються для виконання всіляких завдань: будівництва підвалу приміщення, підвалів; будівництво підпірних стінок; укладання розчинів доріг та шляхопроводів; облаштування пандусів та спорудження мостів; будівництво будівель промислового призначення. Значний резерв міцності залізобетонних фундаментів дозволяє вирішити проблему широкого спектру в дорожньому секторі та будівельній промисловості.