Перевага реалізації конфіскованого та арештованого майна на сайті ProZorro.Sale

Продаж арештованого або конфіскованого майна відноситься до перспективного напрямку. З цієї причини його э потреба розвивати в системі прозорих електронних торгів Прозорро.Продажі sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property. Систему продажу конфіскованого та арештованого майна на сьогоднішній день не можна віднести до відкритої або прозорої. Якщо запустити активи конфіскованого та арештованого майна у вільний відкритий ринок, то буде залучено багато учасників, а це значить website, що торги принесуть великий прибуток.

Відкриті електронні платформи ProZorro.Sale – продаж арештованого майна

Сьогодні беруть участь в торгах маленьке число осіб, саме така існує система Міністерства юстиції. Дія такої системи не може не позначитися негативним чином на ринку в цілому. Якщо ж торги арештованого і конфіскованого майна будуть проходити на відкритих майданчиках системи ProZorro.Sale, то позитивним чином позначиться на всіх приймаючих участь в торгах громадянах.

В успішній торгівлі повинні брати участь суспільство, держава і бізнес. Торги, проведені в системі ProZorro.Sale можна віднести до прозорих і публічним, за процесом можуть спостерігати представники ЗМІ та громадські активісти. Вже досить довго в системі ProZorro.Sale працює ТБ «Українська енергетична біржа». За цей час біржа зібрала велику клієнтську базу, що гарантує вигідні і швидкі торги на майданчику sale.ueex.com.ua. Пройшовши реєстрацію на сайті можна отримати доступ до прозорої системі торгів.

Реєстр арештованих та конфіскованих активів

Для продажу активів боржників в системі ProZorro.Sale потрібно створити спеціальну базу всіх об’єктів, які були конфісковані або арештовані виконавчою службою. Сьогодні ця функція виконується Агентством по розшуку і менеджменту активів. Суспільна вимога змушує, щоб процес прискорився та був загальний перелік сформований вже сьогодні.

Якщо буде діяти аналогічна база заарештованої чи конфіскованої власності, то таке нововведення допоможе у майбутньому відслідковувати і вибирати об’єкти, які найбільше подобаються info. За словами Янчука А.В, директора агентства, вже ведуться роботи над створенням єдиної бази даних. І вже сьогодні можна переглянути більше 700 об’єктів, на суму більше 3,5 мільйона гривень.

Ефективний збут об’єктів під арештом на веб-сайті

Процес реалізації майна криє в собі чимало нюансів, якими повинні займатися високопрофесійні громадяни. На сьогодні на ТБ «Українська енергетична біржа» вже проводилося 230 тисяч аукціонів за 3 роки роботи в системі Прозорро.Продажі. Прибутковість аукціонів склала 20 мільярдів гривень. Публічна система дозволила, щоб вартість на лоти була збільшена багато разів, а це, в свою чергу, вплинуло на швидкість реалізації конфіскованого або арештованого майна.

Електронні торги на ТБ уеб мають багато переваг:

  1. Можна підписатися на розсилку на електронну пошту і завжди знати про вигідні лоти;
  2. Завдяки зручному інтерфейсу відшукати потрібний аукціон можна за лічені хвилини;
  3. При необхідності можна проконсультуватися з професіоналами;
  4. Є можливість пройти навчання с отриманням знань про відкриті торги.
  5. Брати участь в торгах можна перебуваючи де завгодно – вдома, в офісі. Для цього потрібен лише вихід в інтернет.

Торги у відкритій формі вибирають покупці через їх ефективність, добросовісність та прозорість. Перемогти може абсолютно кожен учасник, який бере участь в торгах на сайті sale.ueex.com.ua. А щоб стати учасником потрібно пройти просту реєстрацію на сайті ТБ УЕБ, вибрати лот і зробити на нього ставку.